Сертифікація систем управління проводиться згідно з чинним в органі сертифікації ДП «Укрметртестстандарт» «Порядком сертифікації систем управління».

Роботи з сертифікації розпочинаються після подння заявки та опитувальної анкети в орган сертифікації та складаються з двох етапів:

  •      Перший етап аудиту - Проведення попередньої оцінки системи управління (оцінка документації та, за потреби, попередній аудит підприємства).
  •      Другий етап аудиту - Проведення остаточної перевірки системи управління (аудит «на місті»).
 

У разі позитивного висновку за результатами аудиту підприємству видається сертифікат на строк до 3-х років. Протягом терміну дії сертифікату орган сертифікації здійснює щорічні наглядові аудити сертифікованої системи управління. В останній рік дії сертифікату проводиться ресертифікаційний аудит з метою видачі сертифікату на новий строк.


Для проходження сертифікації заповнить, будь ласка, заявку та відповідну опитувальну анкету:

 В додатках до Порядку сертифікації систем управління та опитувальній анкеті наведені документи, які необхідно подати в орган сертифікації для проведення першого етапу аудиту (попередньої оцінки документації системи управління).

Терміни проведення та вартість робіт з сертифікації СУ визначається згідно з затвердженими «Правилами визначення тривалості та вартості робіт з сертифікації систем управління», ознайомитися з якими Ви можете в органі сертифікації. Також можна отримати інформацію про вартість та тривалість сертифікації СУ Вашого підприємства, надіславши запит на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з указанням:
  • назви системи управління (позначення стандарту,, на відповідність якому бажаєте отримати сертифікацію),
  • кількості працівників підприємства, охоплених конкретною системою управління,
  • сфери діяльності підприємства (інформація про продукцію, послуги, процеси),
  • наявність та кількість додаткових філій, виробничих майданчиків, їх місцерозташування (віддаленість, необхідність відряджень).
Щоб перевірити чинність введіть номер сертификату:
UA

Корисна інформація щодо систем управління підприємством, впровадження систем управління, чинні стандарти на системи управління - див. розділ «Системи управління (СУ)».

«Правила інформування про сертифікацію системи управління. Опис та правила застосування знаку сертифікації систем управління та логотипу органу сертифікації ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» IН-3/6/1/14-01-17.