Головна

Роботу Науково-технічного центру оцінки виробництв та підтвердження відповідності систем управління ВІДНОВЛЕНО в повному обсязі з 25 травня 2020 року з урахуванням дотримання карантинних заходів та постійного моніторингу надзвичайної ситуації, що склалася щодо гострого респіраторного захворювання COVID-19. У разі можливих змін форми роботи будемо інформувати.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Вас вітає орган сертифікації систем управління ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» - провідний державний орган сертифікації систем управління України.

Науково–технічний центр оцінки виробництв та підтвердження відповідності систем управління - виконавчий підрозділ органа сертифікації систем управління, структурний підрозділ ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (www.ukrcsm.kiev.ua).

Основні напрямки діяльності центру:
оцінка та сертифікація систем управління якістю за ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 13485, систем екологічного керування за ДСТУ ISO 14001, систем управління безпечністю харчових продуктів (ХАССП) за ДСТУ ISO 22000, систем управління безпекою та гігієною праці за OHSAS 18001 та ISO 45001;
атестація та аудит (обстеження) виробництв;
добровільна сертифікація продукції;
проведення аудитів постачальників (аудитів „другої сторони”), діагностичних та передсертифікаційних аудитів систем управління, проведення діагностичних аудитів санітарного стану виробництва;
проведення навчання в сфері систем управління.
Ми були першими і залишаємось кращими!
Престижність сертифікації в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» базується на авторитеті беззаперечного лідера серед українських органів сертифікації систем управління.
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» проводить роботи з сертифікації систем управління з 1999 року.
podolski_mash_stroj_zavodЗа цей час органом сертифікації видано:
близько 600 сертифікатів на системи управління якістю;
80 сертифікатів на системи управління безпечністю харчових продуктів (ХАССП);
40 сертифіката на системи екологічного керування;
15 сертифікатів на системи управління безпекою та гігієною праці;
більше 500 атестатів виробництв на підприємствах різних галузей народного господарства України.
На 20 підприємствах сертифіковано інтегровані системи управління.morskoi_registr
Висока якість аудиторських послуг гарантується, насамперед, компетентністю персоналу
Роботи з сертифікації систем управління виконують висококваліфіковані сертифіковані аудитори, що мають багаторічний досвід проведення аудитів сотен підприємств різних галузей промисловості не тільки України, а й всього світу. Наші аудитори проводили оцінку систем управління якістю таких всесвітньо відомих підприємств, як «BMW», «Honda», «Hilti AG», «Robert Bosch GmbH», «Tefal», «Campina AG», «Fazer», «Gallina Blanca», «Allied Domeq», «Pernod Ricard», «Bongrain», «Electrolux», «Honnewel», «FRESENIUS MEDICAL CARE», та багатьох інших.

santehnika_auditДо Ваших послуг знання та досвід:
- 19 аудиторів з сертифікації систем управління якістю,
- 3 аудиторів з сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів,
- 3 аудиторів з сертифікації систем екологічного керування,
- 2 аудиторів з сертифікації систем управління безпекою та гігієною праці;
- десятків аудиторів з атестації виробництв та сертифікації продукції, а також технічних експертів.
В сфері управління безпечністю харчових продуктів наші провідні спеціалісти пройшли підготовку, зокрема, в Міжнародному та Національному Альянсах з ХАССП (США) та мають свідоцтва інструкторів з ХАССП, приймають активну участь у розробленні законодавчих і нормативних документів з питань управління безпечністю харчових продуктів. Зокрема, розроблено національний стандарт ДСТУ 4161-2003 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги» та проведено роботи з гармонізації міжнародного стандарту ISO 22000:2005 та інших стандартів ISO серії 22000 щодо управління безпечністю харчових продуктів.
Спеціалістами центру проведено роботу з гармонізації міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 та підготовки проекту нової версії відповідного національного стандарту на системи управління безпекою та гігієною праці ДСТУ OHSAS 18001:2010.
Висока якість наших послуг - запорука стабільного розвитку суспільства та успіху наших замовників