Керівникам підприємств, що займаються виробництвом пива

 

 

 

 

Шановні колеги!

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» №71-VII від 28.12.2014 з 1 липня 2015 року набувають чинності зміни до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» згідно з якими пиво відноситься до сфери дії вищезазначеного Закону.

Згідно статті 8 Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» виробництво пива підлягає обов’язковій атестації, яка здійснюється у відповідності з вимогами Порядку проведення атестації виробництв виробництва спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 29 лютого 1996 року N 85, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 червня 1996 р. за N 291/1316 (зі змінами) (далі – «Порядок»). Вищезазначеним порядком встановлюються вимоги щодо процедури атестації, наявності дозвільної документації, документування, системи контролю якості сировини, виробництва, готової продукції, структури відповідальності, випробувального обладнання, порядку реєстрації результатів, оплати за результатами робіт, тощо.

Державне підприємство «Укрметртестстандарт», як провідний державний Орган сертифікації продукції та систем управління має відповідну компетентність та призначений Міністерством економічного розвитку та торгівлі України на право проведення робіт із сертифікації продукції та атестації виробництв в державній Системі сертифікації УкрСЕПРО (наказ від 09.12.2013 р. № 1447).

Запрошуємо до співпраці!

 

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами 450-78-11, 452-27-86